گزارش تصویری روز قدس 1391 شهرستان پارس آباد

به گزارش خبرنگار اعزامی وبلاگ زینب،پیام رسان کربلا :

روحانیون، هیئات مذهبی، کانونهای فرهنگی، تبلیغی، موسسات و خانه قرآنی بهمراه مردم شهید پرور شهرستان مرزی پارس آباد در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور پرشور در روز جهانی قدس فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا را رساتر از گذشته سردادند.

به گزارش خبرنگار اعزامی وبلاگ زینب،پیام رسان کربلا، مردم ولایی پارس آباد حرکت توفنده و دشمن شکن خود را در صفوفی به هم فشرده از میدان سپاه این شهر شروع کردند و تا چهار راه امام (ره) ادامه دادند.

شرکت کنندگان در حالیکه پلاکاردها و پارچه نوشته هایی را با خود حمل می کردند بار دیگر حمایت همه جانبه خود را از ملت مظلوم و ستم دیده فلسطین اعلام و جنایت درد منشانه صهیونیست ها را در سرزمین های اشغالی محکوم کردند.

راهپیمایان با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، فلسطین پیروز است، اسرائیل نابود است، ضمن تجدید میثاق با ولی امر مسلمین جهان، پشتیبانی و حمایت قاطع خود را از مبارزات مردم مظلوم فلسطین ابراز داشتند.

در ادامه قطعنامه پایانی راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس حاوی بیان آرمان ها، خواسته ها و مواضع ملت صبور و مقاوم ایران اسلامی در خصوص فلسطین اشغالی، آزادسازی قدس شریف و تحولات منطقه قرائت شده و با تکبیر راهپیمایان مورد تائید قرار گرفت.

گفتنی است، این مراسم جمعه 27 مرداد ماه در پارس آباد برگزار شد./مصلح

/ 0 نظر / 19 بازدید